w3c

Coś niecoś o książkach i o nas

W Bookomole Pożeramy Książki Żywcem
 • Witamy w Księgarni Pożeraczy Książek Bookomole

  Witamy w Księgarni Pożeraczy Książek Bookomole

  Witamy Cię w naszej księgarni! Dlaczego nazywamy się Księgarnią Pożeraczy Książek? Dlatego, że książki od małego były główną częścią naszego świata. Czytaliśmy jako dzieci, budowaliśmy wyobrażenie o świecie dzięki książkom, wymienialiśmy się książkami w młodości, polecaliśmy sobie tytuły, które do tej pory leżą na naszych półkach. Książki zawsze były dla nas źródłem wiedzy, wzruszeń, ucieczki od pochłaniającego świata, prawdy, choć też i kłamstwa, równowagi. Śmiało można to nazwać miłością, dlatego możemy też powiedzieć, że ta księgarnia powstała z miłości i marzeń.

  przez Janusz z Bookomole na maj 1, 2024

  Czytaj więcej
 • Nowa lista lektur na rok szkolny 2024/2025

  Nowa lista lektur na rok szkolny 2024/2025

  Zapowiadane zmiany w kanonie lektur obowiązkowych i dodatkowych zostały ogłoszone rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 28 czerwca 2024 r. Zmiany nie są może dramatyczne, choć jak najbardziej zauważalne i przez wielu nauczycieli oceniane na plus. Jak do tego będą odnosić się uczniowie? Zapewne jak zwykle różnie. Co zostało już przeczytane, to się nie odczyta, co będzie trzeba przeczytać, to przed nimi. 

  W każdym razie, aby ułatwić zadanie przede wszystkim rodzicom oraz nauczycielom w ogarnięciu nowej listy tytułów i zapewnieniu książek uczniom, przygotowaliśmy aktualną listę lektur na rok szkolny 2024/2025 oraz przygotowaliśmy specjalne miejsce, w której będzie można je skompletować i zamówić: Lektury szkolne 2024/2025

  przez Janusz z Bookomole na lip 10, 2024

  Czytaj więcej
 • Co w ulu piszczy, czyli książki o pszczołach i pszczelarstwie

  Co w ulu piszczy, czyli książki o pszczołach i pszczelarstwie

  Pszczelarstwo - sztuka, nauka i pasja łączące się w fascynującą harmonię, która owocuje nie tylko pysznym miodem, ale także bogactwem wiedzy i doświadczeń. Dla tych, którzy kroczą ścieżką pszczelarstwa lub po prostu pragną zgłębić tajniki życia pszczół, książki są niezastąpionym źródłem inspiracji i wiedzy. Dlatego też jako Twoja ulubiona księgarnia, pragniemy zachęcić Cię do odkrycia bogactwa literatury pszczelarskiej. ?

  Pszczelarstwo to nie tylko zajęcie - to styl życia, który obejmuje troskę o przyrodę, dbałość o ekosystemy i szacunek dla niewidocznych, ale niezwykle ważnych pracowników naszego świata naturalnego. Dlatego też, czy jesteś doświadczonym pszczelarzem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z hodowlą pszczół, a może zwyczajnie interesują Cię te małe stworzenia, warto sięgnąć po książki, które wzbogacą Twoją wiedzę i umiejętności.

  przez Janusz z Bookomole na maj 7, 2024

  Czytaj więcej

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: