w3c

Witamy w Księgarni Pożeraczy Książek Bookomole

Witamy w Księgarni Pożeraczy Książek Bookomole

Witamy Cię w naszej księgarni! Dlaczego nazywamy się Księgarnią Pożeraczy Książek? Dlatego, że książki od małego były główną częścią naszego świata. Czytaliśmy jako dzieci, budowaliśmy wyobrażenie o świecie dzięki książkom, wymienialiśmy się książkami w młodości, polecaliśmy sobie tytuły, które do tej pory leżą na naszych półkach. Książki zawsze były dla nas źródłem wiedzy, wzruszeń, ucieczki od pochłaniającego świata, prawdy, choć też i kłamstwa, równowagi. Śmiało można to nazwać miłością, dlatego możemy też powiedzieć, że ta księgarnia powstała z miłości i marzeń.

Zapraszamy Cię do tego świata. Dzięki współpracy z wieloma wydawnictwami i hurtowniami dajemy Ci dostęp do kilkudziesięciu tysięcy tytułów. W naszej księgarni Bookomole (zgadnijcie co oznacza ta nazwa :), mamy naprawdę solidny wybór literatury polskiej i światowej, trochę poezji, książki bardzo historyczne, biografie ludzi bardziej i mniej ciekawych. Reportaże, które uwielbiamy, komiksy, setki poradników, podręczników, książki fantasy i fantastyczną fantastykę. Słowem: wszystko.

Mamy też rzeczy, które książkami nie są, ale w jakiś sposób są z nimi i z papierem związane. Artykuły szkolne, papiernicze i biurowe różnego rodzaju. Długopisy, notesy, globusy, farby, zszywacze, a nawet plecaki. 

Jakoś trudno było nam sobie wyobrazić, gdyby w naszej księgarni internetowej zabrakło takiej rozrywki jak gry planszowe i karciane. Mamy też coś dla młodszych, mianowicie zabawki. Góry, góry produktów, z których i tak najważniejsze są książki.

Jak Was zachęcić do kupowania w naszej księgarni? Po pierwsze małe jest piękne. Nie jesteśmy Empikiem, Matrasem czy inną dużą marką. Trochę zaczynamy, ale nie oznacza to, że jesteśmy gorsi. Oznacza to, że każdą paczkę pakujemy własnoręcznie, staramy się, aby nic się nie zniszczyło i dotarło do Ciebie bez zmian. Jak z drukarni. Każdej książce się dokładnie przyjrzymy, ciesząc się, że znalazła u Ciebie swój dom. Oznacza to, że będziesz dla nas wielki, bo pomożesz nam utrzymać naszą księgarnię i ją rozwijać, i w żaden sposób nie będziesz nam obojętny. 

Poza tym nasze ceny są bardzo podobne do tych w największych księgarniach. Czasem nawet lepsze. Możesz sprawdzać, ale koniecznie do nas wróć! Acha i jesteśmy z Gdyni. To już wiecie o nas prawie wszystko. Zapraszamy do kupowania! 

Janusz z Bookomole

na maj 1, 2024

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: